Svědectví: Lenka

9. listopadu 2016 Kamila Rosůlková

„Pořád jsem naplněná a zpívám si,“ začala své vyprávění Lenka a na důkaz svých slov celá září. Je velmi bezprostřední a upřímná. Do sboru dojíždí ze sousedního města teprve krátce a trochu komplikovaně, ale nikdy nechybí. Teď díky službě Marka Zechina zažila zázrak.

O svém zdravotním stavu nemluví dlouze. Prošla několik onkologických a ortopedických operací, zůstaly jí bolesti páteře a berle, kterou zatím stále potřebuje. Při poslední operaci bederní páteře byl porušen nerv v noze, která se jí důsledkem toho zkroutila a v kotníku vyvrátila dovnitř. Postižení bylo bolestivé a ještě víc jí ztěžovalo chůzi. „Věřím, že stále bude líp. Modlím se za to,“ dodala ale rozhodně.

Na shromáždění s Markem Zechinem spěchala dopředu, aby se modlil za bolavou páteř. Po vzoru neodbytné vdovy z Ježíšova podobenství vyšla na modlitbu hned několikrát a jako odpověď na svou víru hned pocítila, že bolest polevila. Když shromáždění skončilo, chtěla Markovi za jeho službu poděkovat a popřát mu dobrou cestu domů. Mark ji však zastavil, usadil na židli a sklonil se k jejím nohám. Aniž by mu popsala své zdravotní problémy, Bůh ho vedl, aby se modlil konkrétně za její nohy.

„Měla jsem nádherný pocit, Bůh se dotkl celého mého těla a naplnil mě radostí. Jela jsem domů a stále si zpívala. Od té doby si pořád zpívám. Jsem vděčná za církev, za chvály,“ překypovala nadšením. Pak si najednou vzpomněla a dodala: „A moje noha se narovnala!“

Lenka je nádherným svědectvím o Boží lásce a moci. A také o tom, že Boží dotyk je mnohem víc než samotné uzdravení.

Copyright © 2018milost-hradec.cz.
Všechna práva vyhrazena.

Církev víry Milost Hradec Králové
Adalbertinum
Československé armády 300
Hradec Králové