Svědectví: Lenka

9. listopadu 2016 Kamila Rosůlková

„Pořád jsem naplněná a zpívám si,“ začala své vyprávění Lenka a na důkaz svých slov celá září. Je velmi bezprostřední a upřímná. Do sboru dojíždí ze sousedního města teprve krátce a trochu komplikovaně, ale nikdy nechybí. Teď díky službě Marka Zechina zažila zázrak.

O svém zdravotním stavu nemluví dlouze. Prošla několik onkologických a ortopedických operací, zůstaly jí bolesti páteře a berle, kterou zatím stále potřebuje. Při poslední operaci bederní páteře byl porušen nerv v noze, která se jí důsledkem toho zkroutila a v kotníku vyvrátila dovnitř. Postižení bylo bolestivé a ještě víc jí ztěžovalo chůzi. „Věřím, že stále bude líp. Modlím se za to,“ dodala ale rozhodně.

Na shromáždění s Markem Zechinem spěchala dopředu, aby se modlil za bolavou páteř. Po vzoru neodbytné vdovy z Ježíšova podobenství vyšla na modlitbu hned několikrát a jako odpověď na svou víru hned pocítila, že bolest polevila. Když shromáždění skončilo, chtěla Markovi za jeho službu poděkovat a popřát mu dobrou cestu domů. Mark ji však zastavil, usadil na židli a sklonil se k jejím nohám. Aniž by mu popsala své zdravotní problémy, Bůh ho vedl, aby se modlil konkrétně za její nohy.

„Měla jsem nádherný pocit, Bůh se dotkl celého mého těla a naplnil mě radostí. Jela jsem domů a stále si zpívala. Od té doby si pořád zpívám. Jsem vděčná za církev, za chvály,“ překypovala nadšením. Pak si najednou vzpomněla a dodala: „A moje noha se narovnala!“

Lenka je nádherným svědectvím o Boží lásce a moci. A také o tom, že Boží dotyk je mnohem víc než samotné uzdravení.

Kontakt

Milost Hradec Králové
Habrmanova 1699/34a
50002 Hradec Králové

otazky@milost-hradec.cz
www.milost-hradec.cz

Čťvrtek večer od 18:15 hodin
Neděle dopoledne od 10:15 hodin

o nás

Patříme do letničně - charismatického hnutí, které se vyznačuje osobním vztahem s Bohem a životem podle Bible.

Jsme státem uznanou a registrovanou církví, ale nejsme jím dotováni.

Naše církev je uskupením lidí, kteří se obrátili k Bohu, poznávají Ho a žijí dle odkazu Ježíše Krista.