Nic jedovatého mi neublíží

10. února 2017 Lýdia Bohušová

Koncem července 2016 jsem na zadní straně kolena našla malilinkaté klíště. Odstranila jsem ho a vyhlásila: „Nic jedovatého mi neublíží.“ Po dvou týdnech se mi na tom místě udělal ukázkový flek. A já zase řekla: „Nic jedovatého mi neublíží, ďábel si může na mou nohu kreslit, co chce, já mu už neuvěřím.“ Zašla jsem na infekční, kde mi paní doktorka okamžitě napsala antibiotika a vzala krev. Když mi po dvou týdnech sdělovala výsledky, ani jsem ji pořádně neposlouchala, myslí mi znělo: „To nejsou moje výsledky, to nemluví o mně, já jsem uzdravena Ježíšovými ranami.“ Výsledky byly pozitivní – aktivní lymfská infekce. Já jsem se na ně ale ani pořádně nepodívala a papír šel do skříně.

18. 10. 2016 jsem byla na uzdravujícím shromáždění Marka Zechina v Hradci Králové. Mark řekl, že tento večer chce Ježíš uzdravit někoho, kdo má něco na zadní straně kolena – a já věděla, že mluví o mně.

Na začátku ledna jsem byla na kontrolním odběru krve. Lékařka se na mě usmála a četla: „Negativní, negativní, negativní!“

A já chci říct: CHVÁLA PÁNU. BŮH JE DOBRÝ – VŽDY!

Kontakt

Milost Hradec Králové
Habrmanova 1699/34a
50002 Hradec Králové

otazky@milost-hradec.cz
www.milost-hradec.cz

Čťvrtek večer od 18:15 hodin
Neděle dopoledne od 10:15 hodin

o nás

Patříme do letničně - charismatického hnutí, které se vyznačuje osobním vztahem s Bohem a životem podle Bible.

Jsme státem uznanou a registrovanou církví, ale nejsme jím dotováni.

Naše církev je uskupením lidí, kteří se obrátili k Bohu, poznávají Ho a žijí dle odkazu Ježíše Krista.