Nic jedovatého mi neublíží

10. února 2017 Lýdia Bohušová

Koncem července 2016 jsem na zadní straně kolena našla malilinkaté klíště. Odstranila jsem ho a vyhlásila: „Nic jedovatého mi neublíží.“ Po dvou týdnech se mi na tom místě udělal ukázkový flek. A já zase řekla: „Nic jedovatého mi neublíží, ďábel si může na mou nohu kreslit, co chce, já mu už neuvěřím.“ Zašla jsem na infekční, kde mi paní doktorka okamžitě napsala antibiotika a vzala krev. Když mi po dvou týdnech sdělovala výsledky, ani jsem ji pořádně neposlouchala, myslí mi znělo: „To nejsou moje výsledky, to nemluví o mně, já jsem uzdravena Ježíšovými ranami.“ Výsledky byly pozitivní – aktivní lymfská infekce. Já jsem se na ně ale ani pořádně nepodívala a papír šel do skříně.

18. 10. 2016 jsem byla na uzdravujícím shromáždění Marka Zechina v Hradci Králové. Mark řekl, že tento večer chce Ježíš uzdravit někoho, kdo má něco na zadní straně kolena – a já věděla, že mluví o mně.

Na začátku ledna jsem byla na kontrolním odběru krve. Lékařka se na mě usmála a četla: „Negativní, negativní, negativní!“

A já chci říct: CHVÁLA PÁNU. BŮH JE DOBRÝ – VŽDY!

Copyright © 2018milost-hradec.cz.
Všechna práva vyhrazena.

Církev víry Milost Hradec Králové
Adalbertinum
Československé armády 300
Hradec Králové