Naše aktivity

Pravdelná shromáždění

Scházíme se pravidelně každou neděli dopoledne od 10:15 hodin a ve středu večer od 18:15 hodin. Shromáždění jsou veřejná a jsou určená pro každého, kdo se chce dozvědět více o Bohu, pochopit a naučit se principům křesťanského života a naučit se jak jej aplikovat ve svém každodenním životě. Chystáte se k nám poprvé a nevíte co očekávat? Více informací naleznete na stránce Chystám se k vám poprvé.

Modlitební shromáždění

Modlitební shromáždění se konají každé úterý a jsou určená spíše pro ty, kdo již v Boha věří a navštěvují pravidelněji naše shromáždění.

Worship

Worship – uctívání můžete zažít na každém pravidelném shromáždění a je jedna z nejdůležitějších a nedílnou součástí těchto shromáždění. Moderní křesťanská muzika pod vedením Worship Leadera Lukáše Zavřela, díky které vzdáváme chválu a úctu Bohu. S naší Worship skupinou se můžete také setkat na různých akcích a večerech chval.

Program pro děti

Program pro děti probíhá každou neděli dopoledne souběžně s pravidelným shromážděním od 10:15 hodin. Je určen pro školní děti, při kterém se učí hravou a srozumitelnou formou poznávat Bibli, prakticky žít s Bohem a učit se základním biblickým hodnotám. Cílem je vytvořit pro děti místo kam se budou rádi vracet a těšit se.

Kontakt

Milost Hradec Králové
Habrmanova 1699/34a
50002 Hradec Králové

otazky@milost-hradec.cz
www.milost-hradec.cz

Čťvrtek večer od 18:15 hodin
Neděle dopoledne od 10:15 hodin

o nás

Patříme do letničně - charismatického hnutí, které se vyznačuje osobním vztahem s Bohem a životem podle Bible.

Jsme státem uznanou a registrovanou církví, ale nejsme jím dotováni.

Naše církev je uskupením lidí, kteří se obrátili k Bohu, poznávají Ho a žijí dle odkazu Ježíše Krista.